RPG

DARK TOWN

Navonok obyčajné mesto s veľkými tajomstvami

O

      hře

Vítejte ve městě Dark Town! Přijíždíte do města, které je známé svou krvavou minulostí. Je opředené spoustou legend o zlých démonech číhající v noční tmě. 

 

Projděte si naše stránky, kde se dozvíte všechny potřebné informace a mnohem víc. Pokud něčemu nebudete rozumnět, tak se zeptejte hlavní admin nebo admin! Rády vše objasníme ;) A po tomhle už na vás čeká jenom velké dobrodružství v Dark Townu.

 

Tak neváhejte a přidejte se k nám!

 

Rasy

V tomto mystickom meste nežije len jeden druh stvorení. Dokopy tu spoločne žije veľké množstvo rozmanitých bytostí a aby sme sa v tom nestratili, máme spravené zoznamy a charakteristiky. Zároveň sa tu budete môcť dozvedieť viac o ich minulosti, schopnostiach a prirodzených biotopoch. Rozhodne odporúčame prečítať pre správny výber postáv. 

 

Z tieňov si na vás brúsia zuby démoni, ale zďaleka nie sú tí jediní. V nočných baroch často narazíte na zvodné sukuby a inkuby, hladných upírov, alebo harpie hľadajúce zábavu. Toto však nie sú jediné nadprirozené stvorenia, které se tu ukrývaju. Čarodejníci žijú nepozorovane vedľa ľudí, ghúlovia tu vedú svoje známe reštaurácie, víly sa starajú o flóru, metamorfovia tu slobodne žijú po boku ďalších rás a vlkodlaci stoja na stráži, aby upíri príliš nevyvádzali. Skrytí pred väčšinou obyvateľstva tu sú aj kríženci, ktorých spoločnosť stále neprijala. Tento pestrý svet plný kúziel a krásy, ale taktiež plný krvi a bolesti je ohrozený radom lovcov, ktorí ho chcú vyhubiť.

 

Spoznajte Adminky

305d6d3f9f32922b27e7256916a96732.jpg

Kirsten

lovci, víly, časopis

Som osoba, ktorá je neustále vo svojom vlastnom svete fantázie. Mám rada zaujímavé nápady, či už na hry alebo knihy. Nesedím za PC 24/7, ale ak budete potrebovať pomoc, nie som s tých čo by ju odmietli. Mám však aj prekvapivo vlastný život v realite (nie, nežartujem) a tak poprosím o trochu trpezlivosti. Možno som občas blázon, ale na to si zvyklo okolie a snáď si zvyknete aj vy. Tak do skorého videnia pri hrách...

-2kOGY4wLzWjr8nPgkfVHs-6eGuaMlSiXyF3SyFT

Miki

hlavná admin,

väčšina rás, mesto, XP

Jsem vysokoškolačka, která ráda píše příběhy, miluje knihy, přírodu, zvířata a dobrou zábavu. Vzhlédla jsem se v  britských  kočičkách, v pumim a dalších  krásných šelmách či koních. Jsem zastáncem slušného jednání, takže kouzelná slovíčka používejte. Vulgarismy v rámci hry jsou jedna věc, ale v běžné komunikaci bych je nerada řešila. Budu se tu snažit pro vás být co nejvíce a vyjít vám ve všem vstříc, ale mějte na paměti, že mám i reálný život  a tak tu nejsem nepřetržitě. Snažím se tu každý den aspoň zastavit, abych vám se vším mohla pomoct.

Cami’s_Art_-_I’m_back_and_with_a_dra

Beki

stránka, postavy, reklamy, časopis a výpomoc

Večne zamestnaná čitateľka, ktorá na to čítanie poriadne ani čas nemá. Rada vždy pomôžem (ak viem), aktívna som takmer neustále a ak nepoužijete tohto smajlíka (    ) budete v bezpečí pre mojou podráždenou,  menej  láskavou stránkou. Inak som priateľská, mierumilovná, snažím sa byť vždy spravodlivá a záleží mi na spokonosti hráčov i adminov. Môžete sa na mňa obrátiť pri problémoch so stránkou a postavami. Teším sa na našu spoluprácu.